Компанія Ставицького хоче повернути частки в Сахалінському газовому родовищі

Понеділок, 9 лютого 2015, 18:36

ТОВ "Голден Деррик" збирається оскаржити у суді повернення НАК "Надра України" частки у Сахалінському газовому родовищі.

Про це повідомляє прес-служба НАК "Надра України".

Як зазначається, 17 лютого 2015 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться слухання справи за касаційною скаргою ТОВ "Голден Деррік" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 10 грудня 2014 року у спорі про розірвання договору купівлі-продажу частки у спільній діяльності на Сахалінському родовищі.

"Дане слухання в суді касаційної інстанції є першим із трьох аналогічних справ за позовами Компанії до ТОВ "Голден Деррік" про розірвання договорів купівлі-продажу часток у договорах про спільну діяльність, рішення по яким набрали законної сили", - йдеться у повідомленні.

У компанії також зазначили, що слухання вказаної справи в суді апеляційної інстанції відбулось за активної участі представників ЗМІ та громадськості, а також трудового колективу "Надра України", що в свою чергу забезпечило прийняття Київським апеляційним господарським судом законного рішення.

Раніше повідомлялося, що НАК "Надра України" відсудила у ТОВ "Голден Деррік" усі частки у Сахалінському родовищі.

Нагадаємо, у 2012-2013 роках колишнім керівництвом НАК "Надра України" були продані фірмі "Голден Деррік" за трохи більше 20 мільйонів гривень частки відразу в трьох об’єднаннях, які видобувають газ на одному з найбільших газовому родовищ України - Сахалінському.

Завдяки цьому, за даними НАК "Надра України", лише за два роки "Голден Деррік" змогла заробити близько 120 мільйонів гривень.

Контроль над "Голден Деррік", через кіпрську "Хартлог Лімітед", здійснюють екс-міністри уряду Миколи Азарова - Едуард Ставицький та Микола Присяжнюк, а також колишній народний депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко.

Як відомо, після втечі Ставицького з України у нього провели обшук і вилучили колекцію наддорогих годинників, діаманти, злитки золота та 5 мільйонів доларів готівки.

Ставицький був оголошений у міжнародний розшук по лінії Інтерполу.

Крім того, як писав у своєму блозі Сергій Лещенко, у листопаді Ставицький став громадянином Ізраїлю і змінив прізвище на Розенберг.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!