Кабмін випустив облігацій на 5 мільярдів для небанківських установ

Вівторок, 3 лютого 2015, 19:52

Обсяг облігацій внутрішньої державної позики в обігу вчора, 2 лютого, зріс на 5,455 млрд гривень - до 470,762 млрд гривень.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на дані Національного банку.

За даними НБУ, одночасно обсяг ОВДП у портфелі банків зріс на 379 млн гривень, у портфелі інших утримувачів облігацій - на 5,061 млрд гривень, у портфелі НБУ і нерезидентів - практично не змінився.

Інформація про одержувачів облігацій не повідомляється, проте за відомостями учасників ринку, випуск ОВДП може бути пов'язаний із докапіталізацією НАК "Нафтогаз України" шляхом обміну ОВДП на його акції або з кредитуванням Фонду гарантування вкладів фізосіб за допомогою обміну ОВДП на векселі фонду.

Як повідомлялося, закон про держбюджет України на 2015 рік дозволяє українському уряду в 2015 році здійснювати випуски облігацій внутрішньої державної позики на 31,5 млрд гривень для докапіталізації НАК "Нафтогаз України", а також на 36,5 млрд гривень для докапіталізації банків і на 20 млрд гривень - для кредитування Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Також закон дозволяє випуск облігацій внутрішньої державної позики понад планові обсяги для докапіталізації господарських товариств паливно-енергетичного комплексу, 100% акцій яких знаходиться в держвласності.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!