Кабмін вніс до ВР пакет законопроектів від МВФ

Понеділок, 23 лютого 2015, 19:48

Уряд України вніс до ВР на доповнення до проекту поправок до держбюджету-2015 пакет інших законопроектів, ухвалення яких є попередньою умовою виділення країні кредиту МВФ за програмою розширеного фінансування.

Як зазначається, зареєстровані проекти поправок до Бюджетного (№2209), Податковий (№2210) і Митний (№2211) кодекси, а також проекти змін до законодавства про пенсійне забезпечення (№2212).

Ще один законопроект (№2213) стосується внесення поправок до статті 165 і 252 Податкового кодексу, що регулюють відповідно доходи, що не включаються до розрахунку місячного (річного) оподатковуваного доходу, та об'єкт оподаткування рентною платою за транспортування нафти, нафтопродуктів, природного газу та аміаку.

Крім того в зазначений пакет входить також законопроект щодо стабілізації фінансового стану НАК "Нафтогаз України" (№2214).

Тексти самих документів наразі відсутні.

Очікується, що ВР розгляне ці законопроекти на позачерговій сесії 26 лютого цього року.

Уряд розраховує на швидке ухвалення цього пакета разом із поправками до держбюджету-2015 і законопроектом про посилення відповідальності пов'язаних із банком осіб (№2085), що надасть можливість країні отримати перший транш за новою програмою розширеного фінансування EFF вже на початку березня цього року.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!