Суд не повернув Фірташу Іршанський ГЗК

П'ятниця, 20 лютого 2015, 17:29

Суд відхилив позов щодо повернення Іршанського гірничо-збагачувального комбінату бізнесмену Дмитру Фірташу.

Про це йдеться у повідомленні ГПУ.

"Господарським судом відмовлено у задоволенні позову одного з акціонерних товариств до Фонду державного майна України про визнання переважного права на продовження строку оренди цілісного майнового комплексу ДП "Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат" вартістю понад 246 млн грн. Встановлено, що указаний майновий комплекс з 2004 року перебував у користуванні позивача", - повідомили у Генпрокуратурі.

У відомстві нагадали, що у серпні 2014 року Кабінетом Міністрів прийнято постанову про деякі питання забезпечення функціонування підприємств титанової галузі, згідно з якою цілісний майновий комплекс ДП "Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат" після припинення договору оренди віднесено до сфери управління Мінекономторгівлі.

 "Таким чином вказаний майновий комплекс не може перебувати у користуванні приватного АТ. Тож на виконання цієї постанови у вересні 2014 року Фондом державного майна України передано Міністерству цілісний майновий комплекс державного підприємства", - пояснили у прес-службі.

Як відомо, основним видом діяльності підприємства є видобування і збагачення титанової руди.

Нагадаємо, раніше в.о голови Держгеонадр Микола Бояркін підписав наказ про анулювання двох ліцензій "Кримського Титана" - головного активу Фірташа в титановій галузі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!