Податківці оштрафували "Укрспирт" на 187 мільйонів за вивіз продукції

Понеділок, 16 лютого 2015, 13:30

Державна фінінспекція оштрафувала ДП "Укрспирт" на 186,96 млн грн за нелегальне відвантаження 2,63 тис декалітрів фракції головної етилового спирту і 124 тис декалітрів спирту.

Про це свідчить постанова Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 грудня, пишуть "Наші гроші".

Як зазначається, у травні 2014 року фіскали перевірили діяльність Залучанського місця провадження діяльності ДП "Укрспирт" і встановили порушення порядку відпуску продукції.

Відповідно до законодавства, на акцизних складах постійно діють представники податкової служби, які ставлять відмітки та особистий підпис на товарно-транспортних накладних, якими погоджують ввезення і вивезення спиртової продукції.

У ході перевірки було виявлено, що накладні про відвантаження ФГЕС і спирту, що зберігалися на Залучанському МПД, за вересень 2012 року і лютий-березень 2014 року не містять погодження податківця.

На ДП "Укрспирт" було накладено штрафи у розмірі 3,13 млн грн і 183,83 млн грн.

До складу ДП "Укрспирт" входить 38 місць провадження діяльності та зберігання спирту (МПД), що не є окремими юридичними особами чи відокремленими підрозділами ДП "Укрспирт".

Відповідно до чинного законодавства, виробництво спирту може здійснюватися лише на державних підприємствах, а біоетанолу – на підприємствах усіх форм власності за наявності у них ліцензій.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!