Нацбанк відніс "Златобанк" до категорії неплатоспроможних

Субота, 14 лютого 2015, 13:00

Правління Нацбанку з метою захисту кредиторів банку та інтересів держави було змушене негайно прийняти рішення про віднесення банку "Златобанк" до категорії неплатоспроможних.

Про це йдеться у повідомленні банку.

Як зазначається, незадовільний фінансовий стан "Златобанку" потребував від акціонерів та керівництва цього банку вжиття негайних дієвих заходів, спрямованих на поліпшення його фінансового стану та усунення причин, що призвели до його погіршення.

З метою стабілізації діяльності АТ "Златобанк", усунення порушень та причин, що призвели до погіршення фінансового стану, Національний банк проводив роботу з акціонерами та керівниками АТ "Златобанк" щодо врегулювання ситуації, висував відповідні вимоги, а також надавав рекомендації щодо вжиття дієвих заходів, спрямованих на покращення фінансового стану, йдеться у повідомленні.

Згідно із повідомленням, АТ "Златобанк" неодноразово надсилав до Національного банку України план фінансового оздоровлення, який не передбачав ефективних заходів, спрямованих на поліпшення фінансового стану, а також усунення всіх порушень нормативно-правових актів Національного банку України. Водночас, навіть наданий АТ "ЗЛАТОБАНК" план фінансового оздоровлення, який був неефективним, не виконувався.

З огляду на це Правління НБУ прийняло постанову № 105 від 13 лютого 2015 року "Про віднесення ПАТ "Златобанк" до категорії неплатоспроможних".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!