Українським агроекспортерам надали унікальні можливості виходу на ринки ЄС ®

П'ятниця, 13 лютого 2015, 15:43
 

12 лютого 2015 року в готелі "Fairmont Grand Hotel Kyiv" за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України разом із Європейським Банком Реконструкції та Розвитку відбувся "Agri&Food Export Forum", який об’єднав ключових гравців сектору АПК задля оновлення ефективної взаємодії між усіма професіоналами на ринку, а також між бізнесом та урядом.

"Завдяки "Agri&Food Export Forum" міжнародні інвестори отримали можливість вивчити аграрні ринки України та оцінити їх перспективність, інвестиційну привабливість. Важливо те, що всі учасники форуму прагнули реалізації довгострокової стратегії розвитку своїх бізнес-процесів, пошуку нових ринків та партнерів", – зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька відмітила: "В свою чергу ми маємо на меті об’єднати агровиробників для обговорення практичних рішень щодо виходу на ринки ЄС. На прикладі кращих українських компаній, на їх успішному досвіді, показати і навчити вітчизняних аграріїв, як виходити на європейські ринки. Зокрема, це стосується малих та середніх виробників. На сьогодні вони потребують допомоги від держави, від фінансових установ, у тому числі, аби й перейти до нових стандартів, пройти сертифікацію і визначити для себе нові ринки збуту. Також ми маємо зрозуміти, що сьогодні замість експорту сировини, українські виробники мають зосередити увагу на продукцію переробки з високою доданою вартістю".

Доповідачами Форуму виступили Гоча Цопурашвілі, Заступник Міністра сільського господарства Грузії, Шевкі Аджунер, ЄБРР, Джеффрі Р. Пайєтт, Надзвичайний і повноважний посол США в Україні, Ніколя Верле, Європейська комісія, Адам Мицик, Dentons, Олена Волошина, IFC, Доменік Меню, Bank BNP Paribas, Жан-Жак Ерве, Credit Agricole Bank, Маріон Хьоніке, Європейський Інвестиційний Банк, Василь Тофан, Purcari Wines, Сергій Лямець, Економічна правда та багато інших.

"Обмежений доступ до фінансування буде однією з основних проблем для українських агровиробників в поточному році. Для IFC підтримка агробізнесу по всій вертикалі виробництва – основний фокус нашої роботи в Україні. Тільки минулого року ми проінвестували проектів в агробізнесі на більш ніж $300 млн. Ми розширили пропозицію фінансових продуктів, продовжуємо роботу над впровадженням аграрних розписок. Ми будемо і далі підтримувати українських виробників і прагнемо приводити і інших інвесторів в сектор", - зазначила керівник діяльності IFC в Україні Олена Волошина.

У форумі прийняло участь понад 300 агрокомпаній серед яких Case IH, Titan Machinery, Industrial Milk Company, John Deere, Kernel, Vitmark, Mondelez Ukraine, AgroGeneration, Grain Alliance, Agrokultura, Kyiv-Atlantic Ukraine та інші.

Форум пройшов під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. Організатор – A7 CONFERENCES. Генеральний партнер - Case IH, Інституційний партнер – ЄБРР, Екcлюзивний юридичний партнер – Dentons, Телекомунікаційний партнер – Київстар, Партнери - Western NIS Enterprise Fund та Coca-Cola. Перший Національний та Перша Шпальта – Генеральні ТВ партнери, 5 канал – ТВ партнер, Економічна правда – Генеральний медіа-партнер, Інтерфакс-Україна – Генеральний інформаційний партнер, Latifundist.com - Інтернет-партнер.

Серед медіа-партнерів: KyivPost, Апостроф, FinMaidan, UJBL, AgroNews, Центр транспортних стратегій, Фінансовий директор, МінФін, Platfor.ma, ProRetail.info. Інформаційний партнер – Європейська Бізнес Асоціація в Україні. Подія пройшла за підтримки УКАБ, УАК, УЗА, Единбурзької бізнес-школи Східної Європи, Києво-Могилянської Бізнес Школи, Бізнес-школи МІМ-Київ, Київської Школи Економіки та Американської Торгівельної Палати в Україні.

Для тих, хто не зміг відвідати форум на a7conf.com/agro доступна повний запис заходу.

Щодо додаткових питань, будь ласка, зв'яжіться з Лідією Марковою, тел. +38044232 77 39, +38066165 77 87, markova@mprgroup.com.ua  

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!