Банкіри розповіли, коли долар буде по 20 гривень

Четвер, 12 лютого 2015, 16:02

Гривня буде зміцнюватися після поновлення програми співробітництва України з Міжнародним валютним фондом та практичної реалізації Мінських угод.

Про це заявили банкіри, опитані агентством "Інтерфакс-Україна".

"Домовленості між місією МВФ і владою України про програму розширеного фінансування, безумовно, сприятимуть зміцненню курсу гривні", - сказав перший заступник голови правління "Промінвестбанку" В'ячеслав Юткін.

"Не менш важливими факторами для істотного зміцнення курсу будуть продовжувати залишатися успішне проведення переговорів про реструктуризацію основних боргових зобов'язань України на найближчі 4-5 років і отримання Україною додаткового фінансування від інших фінансових інститутів в обсязі до 40 млрд доларів, а також успішна імплементація Мінських угод", - додав Юткін.

За його оцінкою, при настанні цих подій, цілком ймовірно, не раніше березня, курс гривні може зміцнитися до 20-21 гривні за долар.

Глава правління банку "Хрещатик" Дмитро Гриджук дотримується аналогічної точки зору.

"Програма співпраці між МВФ і Україною сприятиме зміцненню курсу гривні, оскільки є позитивним сигналом для іноземних інвесторів. У разі виконання Мінських домовленостей, відновлення миру і проведення економічних реформ курс гривні буде прагнути до позначки 20 гривень за долар", - сказав банкір.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!