Світовий банк дасть Україні 215 мільйонів на реформу охорони здоров'я

Четвер, 12 лютого 2015, 10:23

Україна і Світовий банк реконструкції та розвитку підписали угоду про виділення 215 мільйонів доларів на реформу охорони здоров'я.

Угоду між Україною і СБ підписав міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі і керівник програми Світового банку по Україні, Білорусі, Молдові Паоло Беллі, передає "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляється, Квіташвілі підписав документ на виконання розпорядження президента України "Про делегацію України для участі у переговорах з МБРР щодо укладення угоди про позику".

За словами міністра, залучена позика дозволить прискорити процес реформування української медицини.

Впровадження проекту "Покращення охорони здоров'я на службі людей" сприятиме розвитку медичної інфраструктури та підвищенню якості медичних послуг в 8 областях України.

Зокрема, мова йде про інвестиції, спрямовані на впровадження нового фінансового механізму в медичній сфері, профілактику, раннє виявлення та лікування серцево-судинних і онкологічних захворювань, удосконалення первинної медико-санітарної допомоги, приведення нормативно-правових актів у відповідність до кращих світових стандартів.

Реалізація проекту розрахована на п'ять років і має обсяг фінансування в 261 млн доларів, з яких близько 215 млн доларів надається СБ.

Угода визначає показники ефективності проекту, порядок проведення фінансового моніторингу, стандарти і терміни аудиту, заходи, пов'язані з екологічними та соціальними ризиками.

Ратифікація угоди дирекцією МБРР попередньо запланована на 4 березня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!