Мінінфраструктури розкриє дані про закупівлі підприємств

Середа, 11 лютого 2015, 10:40

Міністерство інфраструктури України в публічному доступі на своєму сайті розмістить інформацію про закупівлі на підпорядкованих йому установах і підприємствах.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян, пише Фокус.

"З метою полегшення бізнесу та громадськості доступу до інформації щодо держзакупівель в системі Мінінфраструктури, дали доручення підлеглим нам підприємствам, установам і організаціям, на регулярній основі надавати міністерству всю інформацію про закупівлі з подальшим її централізованим розміщенням на офіційній веб-сторінці міністерства. Слідкуйте і перевіряйте на нашому сайті з 14 лютого", - написав він у Facebook.

Згідно з текстом доручення, яке оприлюднив Омелян, керівникам "Укрзалізниці", адміністрації Держспецтрансслужби, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління міністерства, а також АТ, управління корпоративними правами яких здійснює міністерство, необхідно надати до 12 лютого річний план закупівель на 2015 рік, а в подальшому подавати таку інформацію протягом п'яти днів з дня затвердження такого плану або змін до нього.

Раніше повідомлялося, що Мінінфраструктури впродовж лютого в публічному доступі розмістить інформацію про фінансовий стан, потужності і кадровому потенціалі всіх установ, організацій і підприємств системи міністерства.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!