Єврокомісія планує проект моніторингу реформ в Україні - АП

Вівторок, 10 лютого 2015, 15:11

Єврокомісія спільно з українським урядом мають намір реалізувати проект моніторингу успішності імплементації реформ і виконання Угоди про асоціацію ЄС з Україною.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків на прес-конференції в Києві, передає УНІАН.

"Підхід моніторингу дасть змогу розуміти, що відбувається з кожною конкретною реформою, які завдання стоять перед кожною командою, визначити відповідального, визначити керівника робочої групи", - сказав Шимків.

За словами заступника глави АП, концепція проекту моніторингу буде представлена у п'ятницю, 13 лютого, на черговому засіданні Національної ради з питань реформ.

Також Шимків відзначив, що відбір претендентів на посаду голови проектного офісу реформ, створення якого проводиться за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку, завершиться 20 лютого.

"Дев'ятого числа  закінчився прийом заявок на конкурс (з відбору. – Ред.) керівника проектного офісу реформ. Ми одержали понад 70 заявок на участь", - сказав заступни глави АП.

За словами заступника глави АП, проектний офіс реформ не є урядовою структурою і матиме статус консультативного органу, повноваження якого не перетинатимуться з повноваженнями міністерств.

Європейська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!