Кабмін дав "Нафтогазу" ще 31,5 мільярда гривень

Понеділок, 26 січня 2015, 15:52

Кабінет міністрів доручив збільшити статутний капітал НАК "Нафтогаз України" на 31,5 мільярда гривень шляхом розміщення додаткових акцій.

Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів № 13 від 23 січня 2015 року.

"Збільшити статутний капітал Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на суму 31,5 млрд гривень шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням 100% акцій у власності держави", - йдеться у постанові.

Міністерству енергетики та вугільної промисловості доручено прийняти рішення про приватне розміщення додаткових акцій НАК "Нафтогаз України".

"Міністерству фінансів здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 31,5 млрд гривень із строком обігу до 10 років та відсотковою ставкою доходу на рівні 14,5% річних і внести їх від імені держави в оплату за додаткові акції НАК "Нафтогаз України", - йдеться у постанові.

НАК "Нафтогаз України" доручено забезпечити використання отриманих облігацій внутрішньої державної позики у господарській діяльності відповідно до статуту компанії, у тому числі використати кошти, отримані від реалізації облігацій, для розрахунків за імпортований природний газ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!