Українська правда
Економічна правда
Постійне посилання: http://www.epravda.com.ua/news/2015/01/22/523201/

"Антонов" може побудувати для Міноборони ще два літаки Ан-70

Четвер, 22 січня 2015, 16:02

Єдиний в Україні виробник літаків державне підприємство "Антонов" за необхідного рівня фінансування з боку Міністерства оборони може зібрати ще два літаки Ан-70

Єдиний в Україні виробник літаків державне підприємство "Антонов" за необхідного рівня фінансування з боку Міністерства оборони може зібрати ще два літаки Ан-70.

Про це повідомив на прес-конференції генеральний конструктор ДП "Антонов" Дмитро Ківа, передає УНІАН.

"Ми могли б побудувати два бойових літаки, в основному, силами свого виробництва, при проведенні певних робіт з модернізації", - повідомив Ківа.

За його словами, головною проблемою для завершення виробництва Ан-70 є недофінансування підготовки до виробництва.

"Кошти на літаки були виділені, а коштів на підготовку до виробництва, які планувалося виділяти, ми одержали лише 5,6%. Тобто, частина коштів, які були передбачені на виробництво літаків, ми були вимушені використовувати на підготовку до виробництва", - сказав Ківа.

Як повідомлялося, державне підприємство "Антонов" передало Міністерству оборони військово-транспортний літак Ан-70 для подальшого використання.

© 2005-2017, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".

"Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна". Назва агентства "Інтерфакс-Україна" при цьому має бути оформлена як гіперпосилання.

Матеріали з позначкою PROMOTED, СПЕЦПРОЕКТ, ЗА ПІДТРИМКИ публікуються на правах реклами.