Россільгоспнагляд не пустив до Криму 9 тонн українського сала

Вівторок, 13 січня 2015, 14:31

Співробітники Россільгоспнагляду не пропустили до Криму партію свинячого сала вагою більше 9 тонн, що перевозилося без ветеринарних супровідних документів, що підтверджують його безпеку.

Про це йдеться в повідомленні управління Россільгоспнагляду по Республіці Крим та Севастополі, передає "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляється, на пропускному пункті "Армянськ" інспекторами був зупинений транспорт, на борту якого, згідно з пред'явленими документами малося 9,121 тонн сала свинячого замороженого, що перевозилося з Мар'їнки Донецької області на адресу підприємства "Еліта Крим", розташованого в селі Фурманівка Бахчисарайського району.

При документарному контролі встановлено, що у супровідних документах відсутні відомості про дослідження сировини на трихінельоз. Також не знайшлося і декларації про якісну відповідність продукції нормам та вимогам чинного законодавства.

При проведенні фізичного контролю вантажу було встановлено, що сало в блоках упаковано в целофанові мішки з порушенням цілісності упаковки.

Частина вантажу мала маркування українських заводів виробників - ПП "ЯнТаС" Вінницької області та СП ТОВ "Нива Переяславщини" Київської області без дати виготовлення продукції. Частина вантажу взагалі не мала ніякого маркування.

У зв'язку з порушенням законодавства ввезення сала було заборонене, весь вантаж повернутий на територію материкової України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!