У Дебальцево заблоковані 900 вагонів із вугіллям

Вівторок, 30 грудня 2014, 17:46

На Донецькій залізниці, в районі Дебальцевського залізничного вузла залишаються заблокованими 900 вагонів, навантажених вугіллям, оскільки значна частина інфраструктури магістралі зруйнована.

Про це повідомили УНІАН в прес-службі "Укрзалізниці".

"Через дії бойовиків, зокрема значне руйнування залізничної інфраструктури на сході України і неможливість пропуску вантажів на важливих напрямках, у межах Дебальцевського залізничного вузла залишаються заблокованими 900 вагонів з вугіллям, частина з яких була завантажена ще влітку", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, найбільше вагонів з вугіллям нагромадилось на станції Дебальцеве-Сортувальна - 696 вагонів, також вони містяться і на станціях Чернухіне і Вуглегірськ.

"Через дії сепаратистів залізничні перевезення в межах Дебальцевської дирекції не здійснюються", - наголошується в повідомленні.

Також повідомляється, що пріоритетними напрямками для здійснення перевезень, які необхідно розблокувати в першу чергу, "Укрзалізниця" вважає ділянки Дебальцеве-Горлівка і Дебальцеве-Алчевськ, але поки що це зробити неможливо.

Згідно з повідомленням, серед об'єктів залізничної інфраструктури в рамках Дебальцевської дирекції пошкоджено пересувну машинну станцію, два локомотивні депо, відділення залізничної лікарні на станції Дебальцеве.

Зокрема, в локомотивному депо Дебальцевого постраждали шість адмінбудіваель, згоріли місткості для зберігання дизельного пального, вийшли з ладу трубопроводи, згоріло 130 тонн дизельного пального.

У локомотивному депо Дебальцеве-Сортувальна пошкоджено дев'ять адміністративних будівель. Наразі залізничники проводять роботи з відновлення цих депо.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"