Яценюк назвав сім завдань уряду, і вже усі - виконані. Бюджет також

Вівторок, 30 грудня 2014, 14:46

Уряд виконав уcі завдання, які ставив перед собою.

Про це заявив глава уряду Арсеній Яценюк у ході підсумкової прес-конференції 30 грудня.

"Перше - оподаткувати великий, надприбутковий бізнес, друге - закрити максимум податкових ям і схем ухилення від оподаткування – виконано через трансферне ціноутворення. Третє – передбачає стимул платити "білу" зарплату  - виконане через зниження єдиного соцвнеску", - заявив Яценюк.

За його словами, уряду також доручено розробити законопроект про оподаткування предметів розкоші.

Окрім того 4, 5 та 6 завдання – також виконані.

"По малому і середньому бізнесу – зниження податкового навантаження, скорочення витрат на державний апарат, прийняття збалансованого бюджету", - заявив глава уряду.

"Бюджет є збалансованим. Після наших консультацій з МВФ та міжнародними кредиторами ми внесемо зміни у держбюджет", - нагадав Яценюк.

При цьому він зазначив, що "ціль – 9 податків з 22 для бізнесу, ми її досягли, але деякі з них "повернулися", тож їх кількість для сплати у 2015 році може бути відозмінена".

"І сьоме завдання – показати людям і країні,  що є уряд і коаліція, які здатни приймати рішення, навіть о 5 ранку", - зазначив він.

Говорячи про 2014 рік, Яценюк назвав його роком історичних викликів Україні, і "зрушень і звершень в цілому", та назвав події на Донбасі "війною, яку оголосила Російська федерація Україні".

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!