Російський рубль подешевшав через зниження рейтингу РФ

Середа, 24 грудня 2014, 11:09

Російська валюта подешевшала після рішення агентства Standard&Poor's помістити суверенний рейтинг Росії "ВВВ-" в список на перегляд з негативним прогнозом.

Про це пише Рейтер.

Протягом дня впливати на котирування можуть грошові потоки перед сплатою ПВКК і податку на прибуток в умовах тонкого передріздвяного ринку і напруженої ситуації з рублевою ліквідністю.

"Перегляд рейтингів в іноземній і локальної валюти до" сміттєвого "рівня загрожує посиленням відтоку портфельних інвестицій і тиском на рубль. Тому короткострокові перспективи рубля залишаються вкрай невизначеними", - вважає Дмитро Польовий з банку ІНГ Євразія.

До 10.25 за московським часом долар США розрахунками "завтра" оцінювався в 54,80 рубля, що на піввідсотка вище попереднього закриття.

Пара євро/рубль розрахунками "завтра" до цього часу торгувалася біля позначки 67,78, також на піввідсотка вище попереднього закриття.

Бівалютний кошик оцінюється в 60,23 рубля, на 40 копійок вище від закриття вівторка.

Для експортерів пік виплат в бюджет припадає на 25 грудня, коли завершаться розрахунки по ПВКК, обсяг якого, за різними оцінками, може становити 210-260 мільярдів рублів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!