Eni готова розробляти родовища сланцевого газу в Україні

Вівторок, 23 грудня 2014, 20:01

Компанія "Ені Україна" готова продовжувати роботу над нафтогазовими проектами на території України та чекає на підтримку з боку українського уряду у питаннях погодження плану робіт.

Про це йшлося під час зустрічі міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка з Генеральним директором компанії "Ені Україна" Луїджі Барберісом, передає прес-служба міністерства.

Як зазначається, вони обговорили перспективи подальшої співпраці та залучення міжнародних інвестицій до видобутку природних ресурсів.

Шевченко доручив своїм службам відпрацювати усі питання, які необхідні для проведення робіт та зазначив, що Україна зацікавлена у розробці власних нафтогазових проектів для здобуття енергетичної незалежності та розвитку економіки.

Він наголосив, що залучення іноземних інвестицій до розвитку видобувної галузі є надзвичайно важливим для України і міністерство готове надати всю необхідну підтримку.

Нагадаємо: 2012 року Eni  купила 50,01% акцій ТОВ "Західгазінвест" (Львів).

"Західгазінвест" має ліцензії на розробку дев’яти родовищ сланцевого газу в Західній Україні загальною площею близько 3,8 тисяч квадратних кілометрів.

Eni зареєструвала дочірні підприємства Eni Ukraine Deep Waters BV, Eni Ukraine Shallow Waters BV (місце реєстрації - Голландія) і Eni Ukraine Llc (Київ) для роботи в Україні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"