Виробник смартфонів Xiaomi може бути оцінений у понад 45 мільярдів

Неділя, 21 грудня 2014, 15:31

Китайський виробник бюджетних смартфонів Xiaomi може бути оцінений більш у понад 45 млрд доларів в рамках нового раунду інвестицій.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на газету The Wall Street Journal.

За її даними, Xiaomi веде переговори про продаж частини своїх акцій на суму понад 1 млрд доларів групі інвесторів на чолі з інвестиційним фондом All-Stars Investments, яким керує колишній аналітик американського банку Morgan Stanley Річард Джі.

Крім All-Stars Investments і DST Global, в новому раунді інвестицій беруть участь сінгапурський суверенний фонд GIC і компанія, пов'язана з гендиректором інтернет-гіганта Alibaba Джеком Ма. DST Global і GIC раніше вже інвестували в Xiaomi.

Як пише The Wall Street Journal, угода із залучення нових інвестицій може бути закрита вже 22 грудня. В рамках останнього раунду інвестицій, що відбувся в серпні минулого року, Xiaomi була оцінена в 10 млрд доларів.

Як зазначає газета, при оцінці бізнесу в 45 млрд доларів китайський виробник смартфонів стане одним з найдорожчих технологічних стартапів у світі. На початку поточного місяця онлайн-сервіс замовлення таксі Uber привернув раунд фінансування на 1,2 млрд доларів, виходячи з оцінки бізнесу компанії в 41 млрд доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!