Міноборони купило вугілля на 27 мільйонів по супервисокій ціні

П'ятниця, 19 грудня 2014, 12:17

Північне територіальне квартирно-експлуатаційне управління Міноборони України уклало угоди на придбання вугілля на суму 27,12 млн грн.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається, більша частина замовлення на 22,62 млн гривень відійшла ТОВ "Валея" за вугілля марки ДГР 0-200. Усього мають поставити 15 080 тонн вугілля по 1,5 тисячі гривень за тонну.

Ця ціна є значно вищою від вартості вугілля на інших тендерах за участі інших постачальників, пише видання.

"Наприклад, 194 понтонно-мостовий загін Держспецслужби транспорту в Дніпропетровській області закупив аналогічне вугілля у фірми "Вуглеторфзбагачення" по 900 грн/т.

Снігурівська виправна колонія (Миколаївська обл.) придбала вугілля марки і класу ДГр 0-200 у фірми "Астрея" по 1000 грн/т.

Також у відкритих джерелах є маса пропозицій цього вугілля по значно нижчим цінам. Наприклад, у Дніпропетровську його можна придбати по 500 грн/т вагонними партіями.

"Низькі ціни на ДГР 0-200 пояснюються низькою якістю вугілля. По нормам його зольність (наявність негорючих домішок - землі, каміння) може сягати 45%, а на практиці бувай ще й вище", - йдеться у повідомленні.

 

ТОВ "Валея" зі статутним капіталом зареєстровано у червні цього року в одному з офісів по вул. Желябова, 8/4 у Києві. Засновником та директором записаний Петро Валентинович Степанов.

Перший підряд вартістю 4,46 млн грн. на поставку вугілля "Валея" отримала 2 грудня цього року від одеського Квартирно-експлуатаційного відділу Міноборони. Тоді компанія продала армійцям антрацитове вугілля, яке добувається виключно на окупованій терористами території Донбасу, по 2 898 грн/т.

Ще 4,5 млн грн. Північне КЕУ заплатить за вугілля марки ГК 13-100. Придбано 3 086 тонн по 1458 грн/т. Постачальником обрано ТД "Світ СР" Романа Жука і Олександра Кули з Львівської області.

Тендер проведено за переговорною процедурою закупівлі. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!