Нацгвардія докупила у партнера Порошенка пунктів обігріву на 8 мільйонів

Середа, 17 грудня 2014, 12:35

Військова частина 3078 МВС України уклала угоди на придбання спеціалізованих пересувних пунктів відпочинку та обігріву особового складу в польових умовах на суму 13,86 млн гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" із посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається, з них 7,86 млн гривень за 15 пунктів обігріву отримає ДП "Автоскладальний завод № 2" ПАТ "Автомобільна Компанія "Богдан Моторс". Вартість одного пункту обігріву складе 524 тис грн. Відомо, що він влаштований на базі причепу і розрахований на 22 місця.

Компанія "Богдан Моторс" належить Олегу Свинарчуку, партнеру президенту України Петра Порошенка. Свинарчук очолював штаб Порошенка на Черкащині під час президентських виборів.

Нещодавно Свинарчук змінив прізвище на Гладковський (по матері) і у серпні президент призначив його головою Міжвідомчої комісії по військово-технічному співробітництву та експортному контролю, яка контролює весь експорт зброї з України.

Ще 6 млн гривень заплатять ПрАТ "Спецбудмаш" за 10 пунктів обігріву, по 600 тис грн. кожен. Пункти обігріву влаштовані на базі двовісного причепу. Детальні характеристики товару не оприлюднено. Обидва тендери проведено за переговорною процедурою закупівлі.

Співвласниками ПрАТ "Спецбудмаш" є Мирослав Гуйван і Петро Василенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!