Українська правда
Економічна правда
Постійне посилання: http://www.epravda.com.ua/news/2014/12/15/513141/

Мінагропрод звільнив голову правління ДПЗКУ Вовчука

Понеділок, 15 грудня 2014, 19:32

В понеділок, міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко звільнив з посади Голови правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" Петра Вовчука

В понеділок, міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко звільнив з посади Голови правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" Петра Вовчука.

Про це повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Крім того, на посаду першого заступника Голови правління в ПАТ ДПЗКУ призначено Валерія Томіленка, на якого і покладено виконання обов’язків Голови правління.

Як повідомлялося, 14 березня колишній міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка представив колективу ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" нового голову правління - Петра Вовчука.

© 2005-2017, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".

"Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна", не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства "Інтерфакс-Україна". Назва агентства "Інтерфакс-Україна" при цьому має бути оформлена як гіперпосилання.

Матеріали з позначкою PROMOTED, СПЕЦПРОЕКТ, ЗА ПІДТРИМКИ публікуються на правах реклами.