"Київенерго" стерегтиме донецька охорона Ахметова за 12 мільйонів

П'ятниця, 12 грудня 2014, 10:41

ПАТ "Київенерго", яке входить в ДТЕК олігарха Ріната Ахметова, 9 грудня уклало угоду з ТОВ "Охоронний Холдінг" на послуги охорони приміщень та майна.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Як зазначається, вартість угоди становить 11,51 мільйона гривень.

Замовлено охорону таких об’єктів: Центральний офіс ПАТ "Київенерго" - м. Київ, пл. І. Франка, 5; Теплоелектроцентраль № 5 – м. Київ, вул. Промислова, 4; Теплоелектроцентраль № 6 – м. Київ, вул. Пухівська, 1-А.

Підрядник має забезпечити цілодобову охорону обєктів. По 16-17 постів на теплоелектроцентралях і 3 пости для центрального офісу. Послуги мають надавати до 1 лютого 2016 року.

До грудня 2012 року власником "Охоронного Холдінгу" був колишній народний депутат від Партії регіонів Станіслав Мельник. У 2000-х роках він очолював ЗАТ "Люкс" з групи Ріната Ахметова. Фірма була зареєстрована у Донецьку по вул. Постишева, 117, де також зареєстрована компанія СКМ.

За даними "Укррудпрома", до того, як очолити фірму "Люкс" Станіслав Мельник працював з березня 1999 року генеральним директором Донецького пивзаводу.

Потім "Охоронний холдинг" був перереєстрований на Дмитра Ніколєнка та Олександра Москаленка, який до того був директором. Також була змінена прописка фірми з донецької на київську - пр. Возз’єднання, 15, офіс 202.

Щодо Ніколєнка, то особа з таким ПІБ працювала заступником начальника Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Донецькій області.

"Охоронний Холдінг" вперше виграв тендер на охорону "Київенерго" у квітні цього року.

Єдиним конкурентом на торгах було ПП "Явір-2000", яким володіє Євгеній Лихожон, депутат Полтавської облради, обраний від Партії регіонів, а наразі позафракційний.

ПАТ "Київенерго" з грудня 2011 року входить в ДТЕК, яка в свою чергу входить до групи СКМ олігарха Ріната Ахметова.

ДТЕК за 450,5 мільйона гривень придбав держпакет акцій компанії і довів свою частку в "Київенерго" до 71,89%; НАК "Енергетична компанія України" належить 25% +1 акція компанії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"