"Київстар" втратив у Криму 2% виручки - президент компанії

Четвер, 11 грудня 2014, 17:01

У Криму компанія "Київстар" втратила 2% від всієї виручки та обладнання на 13 мільйонів доларів.

Про це в бліц-інтерв'ю Hubs розповів президент "Київстару" Петро Чернишов.

"У Криму ми отримували близько 2% виручки. Втратити два відсотки завжди неприємно. Списати обладнання на 13 мільйонів доларів, теж хорошого мало. Довелося скоротити співробітників в Криму", - заявив він.

"Крім того, Крим створював влітку великий потік туристів, який зараз належить не нам, а комусь. Прикро. Ми - компанія, що працює в Україні. Наша штаб-квартира в Амстердамі, Голландія. Там сидять наші акціонери. Всі питання про можливі позови - це до них", - додав менеджер.

Також він пояснив, що на територіях, що не контролюються українською владою, зв'язок "Київстару" відносно стабільно працює.

Говорячи про можливу участь у тендері на ліцензію 3G, Чернишов сказав:

"Все залежить від рішення наших акціонерів. Вони вивчать опубліковані умови тендеру, проаналізують економічну модель і бізнес-кейс. Після цього буде зрозуміло, потрібно нам це чи ні".

При цьому менеджер "Київстару" підкреслив, що навряд чи компанія буде купувати ліцензію разом з "ТриМоб".

"Ні. Знаєте, є економія, а є ризики. Коли їх зіставляєш, то розумієш, що пряма, чиста ліцензія - більш прийнятний варіант", - зазначив він.

Крім цього Чернишов запевнив, що компанія не збирається підвищувати тарифи.

"Ми ні в якому разі не збираємося підвищувати ціну за хвилину або мегабайт. Ціна за одиницю точно буде знижуватися", - підкреслив він.

За його словами, в третьому кварталі середні витрати абонентів "Київстару" трохи зменшилися.

"Зараз - це близько 36 гривень на місяць. Зате збільшилася тривалість розмов. Тут наше завдання полягає в тому, щоб запропонувати абоненту набір послуг, який допоможе йому заощадити і при цьому споживати лише ті послуги, які він хоче", - додав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!