На відновлення Слов'янська виділили 3,5 мільйона

Четвер, 6 листопада 2014, 20:52

Державна казначейська служба здійснила платежі для відновлення низки споруд, які постраждали під час бойових дій у зоні проведення Антитерористичної операції у місті Слов’янську.

Про це повідомляє прес-служба Держказначейства.

Як зазначається, здійснено платежі на виконання капітального ремонту магістральних водогонів на суму 2,54 млн гривень; на виконання капітального ремонту насосних станцій каналу Сіверський Донець-Донбас, Слов’янський район на суму 678,5 тисяч гривень.

Також платежі здійснено на виконання робіт по  капітальному ремонту  будівлі та капітальний ремонт покрівлі насосної станції 202 тисячі гривень; на здійснення проектно-вишукувальних робіт для відновлення житлового фонду міста Слов’янська Донецької області на загальну суму 136 тисяч гривень.

"Казначейство України здійснює видатки по відновленню життєдіяльності територій згідно з бюджетним законодавством", - повідомляє прес-служба.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.