"Сбербанк Росії" потрапив до п'ятірки найбільш непрозорих компаній в світі

Середа, 5 листопада 2014, 14:11

Міжнародна неурядова організація по боротьбі з корупцією Transparency International включила "Сбербанк Росії" в п'ятірку найбільш непрозорих компаній в світі.

Про це повідомляється в доповіді TI, яка була оприлюднена в середу, 5 листопада, за підсумками дослідження 124 найбільших світових компаній, пише DW.DE.

Як повідомляється, крім "Сбербанку", в п'ятірку увійшли також три банки з КНР - Банк Китаю, Сільськогосподарський банк Китаю, Bank of Communications - і японська компанія Honda Motors.

Найкращий результат - 7,3 з 10 пунктів отримав італійський енергетичний концерн ENI, найгірший (1,0) - Банк Китаю.

Середній показник по результатам перевірки становив всього 3,8 пункту.

В документі зазначається, що близько трьох чвертей перевірених компаній не розкривають суми податків, сплачених ними за кордоном, і майже половина не публікує ніякої інформації про свої закордонні доходи.

TI виявила значні регіональні відмінності за рівнем відкритості компаній. Так якщо рівень прозорості європейських підприємств становить в середньому 58%, то американських - 24%.

Такі гіганти, як Amazon, Apple, Google і IBM також мають показники нижче середнього.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.