У "ДНР" будуть видавати зарплатню їжею

Вівторок, 25 листопада 2014, 19:00

У самопроголошеній "Донецькій Народній Республіці" через брак готівки будуть виплачувати зарплату продуктами харчування.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру самопроголошеної "ДНР".

"Для підтримки та забезпечення співробітників, в умовах дефіциту готівкових коштів, передбачено часткове введення натуральної форми оплати праці продовольчими товарами першої необхідності", - йдеться у повідомленні.

Крім того повідомляється, що створено Пенсійний фонд "Донецької Народної Республіки", готова до роботи Пошта Донбасу, вже відкриті перші відділення зв'язку, в яких розпочаті соціальні виплати.

"Найближчими днями ми створимо Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, а також Центр зайнятості", - йдеться в повідомленні самопроголошеної "ДНР".

"Вжито екстрені заходи, спрямовані на розвиток мережі філій банків та налагодження системи платіжних терміналів", - повідомляє прес-служба самопроголошеної республіки.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.