"Візз Ейр Україна": новий порядок Державіаслужби - крок назад у розвитку авіаринку

Четвер, 20 листопада 2014, 14:01

Авіакомпанія "Візз Ейр Україна" наголошує, що новий порядок Державіаслужби щодо надання прав на експлуатацію повітряних ліній призведе до зменшення кількості доступних маршрутів та підвищення цін на квитки.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Як повідомляє прес-служба, авіакомпанія глибоко занепокоєна документом Державіаслужби, оскільки вважає, що він містить ряд пунктів, які свідчать про значний крок назад у розвитку авіаційного ринку України.

В повідомленні наголошується, що новий порядок надання прав на експлуатацію повітряних ліній призведе до зменшення кількості доступних маршрутів, скорочення кількості авіаперевізників, між якими може обирати пасажир, та підвищення цін на квитки.

"Ці зміни негативно вплинуть на громадян України. Зменшення пасажиропотоку матиме негативний вплив на розвиток туризму в Україні та українську економіку в цілому. Нарешті, новий порядок суперечить лібералізації українського авіаційного ринку та прагненню відповідати нормам ЄС", - йдеться у повідомленні.

"Візз Ейр Україна" сподівається, що ці правила будуть переглянуті та скореговані так, щоб були взяті до уваги інтереси всіх учасників авіаційного ринку України.

Нагадаємо, 13 листопада стало відомо, що Мін'юст зареєстрував новий порядок призначень на маршрути, розроблений Державіаслужбою, яку очолює колишній топ-менеджер МАУ Денис Антонюк.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.