Європа сказала, що в Україні якісна молочна продукція - Мінагропрод

Четвер, 9 жовтня 2014, 14:48

Європа сьогодні сказала, що в Україні якісна молочна продукція.

Про це заявив заступник Мінагропрода Андрій Дикун в ефірі одного з телеканалів, повідомляє прес-служба міністерства.

"Це вдалося зробити завдяки тому, що ми гармонізували наше вітчизняне законодавство до норм ЄС. Ми працювали над цим півроку і в результаті було прийнято відповідні закони", - сказав Дикун.

За його словами, представників комісії ЄС цікавив весь ланцюг виробництва молочної продукції, від ферми до столу.

"Тому в основному перевірялися молочнотоварні ферми, які є безпосередніми виробниками сировини. Проінспектовано 5 підприємств які мають десятки молочнотоварних ферм", - сказав заступник.

"Європа сьогодні сказала, що в Україні якісна молочна продукція. Цим ми розвіяли той міф, який постійно розповсюджувала Росія, що наша молочна продукція неякісна. Ці результати перевірок комісії - позитивні і для нас, як безпосередніх та першочергових споживачів. Також це вагомий крок до відкриття інших ринків, на яких, за висновками Європи, українська продукція має повне право бути", - наголосив заступник міністра.

Крім того, Дикун повідомив про результати проведення Інвестиційного форуму, на якому вдалося досягнути домовленостей щодо залучення інвестицій в аграрний комплекс нашої держави і наразі Мінагрополітики працює над механізмом залучення цих коштів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!