Рада Криму винна "Укргазбанку" 100 мільйонів по облігаціях

Четвер, 9 жовтня 2014, 09:01

Суд стягнув з Верховної Ради Автономної Республіки Крим на користь "Укргазбанку" 100 мільйонів гривень боргу і 7,23 мільйона гривень відсоткового доходу.

Про це свідчить рішення Господарського суду міста Києва від 15 вересня, пишуть "Наші гроші".

Як зазначається, у 2011 році ВР АРК прийняла постанову про здійснення запозичення в бюджет розвитку Криму шляхом випуску облігацій.

Зокрема, було випущено 133 тис штук облігацій внутрішньої місцевої позики серії "А" номінальною вартістю 1 тисяча гривень кожна.

Датою погашення облігацій серії "А" було 20-22 червня цього року. станом на цей час власником 100 тис штук облігацій вартістю 100 мільйонів гривень був "Укргазбанк".

"Оскільки у встановлений термін Верховна Рада АРК не виконала зобов’язання з погашення облігацій, у неї виникла заборгованість у розмірі 100 млн гривень, яку суд зобов’язав ВР АРК виплатити. Крім того, суд стягнув на користь банку відсотковий дохід у розмірі 7,23 мільйона гривень. Представники ВР АРК до суду не з’явилися, відзив на позовну заяву не надали", - йдеться у постанові.

Верховна Рада АРК у 2011-му залучала гроші на покриття дефіциту бюджету розвитку Криму для комплексного рішення екологічних проблем АРК в частині реалізації інноваційного екологічного проекту у сфері збирання та переробки твердих побутових відходів в Сімферополі та Сімферопольському районі.

Нагадаємо, ВР АРК була захоплена наприкінці лютого цього року. Частина депутатів ухвалила рішення про проведення референдуму. Нелегітимний референдум відбувся у березні, внаслідок чого Крим анексований Російською Федерацією. Верховна Рада АРК була перейменована на Державну Раду Республіки Крим. Україна визнала Крим тимчасово окупованою територією.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!