Рада дозволила конфісковувати майно Януковича і спонсорів тероризму

Вівторок, 7 жовтня 2014, 13:15

Депутати підтримали проект закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини.

Законопроект №4448-а змогли підтримати аж із четвертої спроби. Після дебатів і погроз оприлюднити прізвища тих, хто не голосує, укотре повернулися до голосування – і 235 депутатів підтримали його у першому читанні, а 253 депутати - у другому і в цілому.

Таким чином, зокрема, Верховна Рада дозволила заочне засудження і конфіскацію майна осіб, які перебувають у міжнародному розшуку за злочини проти України.

При цьому частина депутатів порівнювала це з голосуванням за "диктаторські закони" Віктора Януковича 16 січня, а інші наголошували, що цей закон дозволить притягнути Януковича і його поплічників до відповідальності, а також конфіскувати майно осіб, які підтримують тероризм.

Один із депутатів пропонував: "Щоб Янукович відповів - давайте окремим законом… Не треба повертати країну у 33-й рік".

"Регіонал" Нестор Шуфрич зрештою заявив: "Якщо ти нагадив і втік, то ти мусиш нести відповідальність… Я за цей закон вже замахався голосувати. Давайте будемо мужиками. Той, хто не голосує, хоче втекти з країни".

Після цього назбиралися голоси на підтримку документа.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!