"Газпром" звільнив менеджера після слів про відтермінування поставок газу в Китай

П'ятниця, 3 жовтня 2014, 15:30

Заступник начальника Чаяндінского нафтогазового виробничого управління (структура ТОВ "Газпром видобуток Ноябрьск") Віктор Селін звільнений з "Газпрому".

Про це Znak.com повідомили джерела в концерні.

Офіційно про причини відставки топ-менеджера нічого не повідомляється. Прес-секретар голови правління "Газпром" Сергій Купріянов підтвердив інформацію про те, що пан Селін дійсно був звільнений: "Такий факт є".

Про відставку топ-менеджера "Газпром видобуток Ноябрьск" стало відомо буквально через пару днів після його заяв, які процитувала федеральна преса.

"У Якутську на ярмарку вакансій до нього підійшов кореспондент ІТАР-ТАРС і запитав про терміни введення в експлуатацію газопроводу "Сила Сибіру", - розповіло джерело, знайоме з ситуацією.

"Не знаю, навіщо, але Віктор Миколайович розповів те, чого, м'яко кажучи, йому не варто було говорити", - додав він.

За повідомленням Forbes, Селін заявив, що транспортування газу по трубопроводу "Сила Сибіру" з Чаяндінского родовища почнеться в 2020 році і в обсягах не більше 5 млрд кубометрів.

"Ми скорегували терміни", - сказав він, зазначивши, що на 2018 рік намічені "лише заповнення трубопроводу і пуско-налагоджувальні роботи".

До цього в "Газпромі" офіційно заявляли, що поставки газу в Китай підуть по "Силі Сибіру" вже в 2018 році.

Віктор Селін пропрацював на своїй посаді менше року. В Чаяндінское МДПУ його призначили в грудні 2013 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!