Глава МВФ: Конфлікт на Донбасі загрожує світовій економіці

П'ятниця, 3 жовтня 2014, 09:18

Глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард висловила думку, що можлива ескалація конфлікту на Донбасі є однією із загроз для розвитку світової економіки.

За її словами, крім економічних і фінансових ризиків для розвитку світової економіки, також можливі й геополітичні ризики, пише ZN.UA.

"Можлива подальша ескалація ситуації в Україні, яка може спровокувати збої в цінах на сировинні товари, фінансових ринках і торгівлі", - заявила вона.

Серед геополітичних ризиків вона зазначила розвиток політичної ситуації на Близькому Сході і в деяких частинах Азії; і подальше поширення спалаху лихоманки Ебола в Африці, "яка може становити значний ризик для регіону, та й усього світу".

За її словами, всі ризики пов'язані з величезними людськими стражданнями, але вона сподівається, що вони не отримають розвитку.

Раніше Лагард заявляла про те, що криза в Україні в першу чергу відіб'ється на Росії і сусідніх країнах в регіоні, додавши сюди ж Німеччину і ряд інших країн "ланцюжка".

"Криза в Україні має побічні вразливі чинники на Росію і сусідні країни, особливо на ті, які відносяться до німецького ланцюжку, тому їх торгівля, енергетика та фінансові зв'язки є уразливими різною мірою", - вважає Лагард.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!