Ахметов приєднає банк "Ренесанс Капітал" до ПУМБ

Вівторок, 28 жовтня 2014, 13:51

Банк "Ренесанс Капітал" буде реорганізовано шляхом приєднання до Першого українського міжнародного банку.

Про це повідомляє прес-служба ПУМБ, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, таке рішення 27 жовтня ухвалили загальні збори акціонерів двох банків.

В результаті реорганізації ПУМБ стане правонаступником всіх прав і зобов'язань банку "Ренесанс Капітал" по відношенню до його клієнтів, партнерів, контрагентів.

Процес приєднання пройде під контролем Національного банку України та Антимонопольного комітету і буде завершений до кінця 2015 року. При цьому режим роботи з клієнтами цих банків в період реорганізації залишиться незмінним, йдеться в повідомленні.

"Наша мета - синергія найбільш сильних сторін двох банків. З одного боку, це надійність ПУМБ, підтверджена результатами стрес-тестування НБУ, це висока якість сервісу та експертиза в роботі з високоприбутковими сегментами ринку. З іншого боку, оперативність і простота, досвід у розвитку споживчого кредитування від лідера в цьому сегменті - банку "Ренесанс Кредит", - цитує прес-служба голови правління ПУМБ, голови наглядової ради банку "Ренесанс Капітал" Сергія Черненко.

Банк "Ренесанс Капітал" заснований в 2005 році. Його єдиним акціонером є ПУМБ.

ПУМБ заснований в 1991 році. Найбільшим його акціонером на 1 жовтня 2014 роки є ТОВ "СКМ Фінанс" (92,24%).

Згідно з даними Нацбанку України, станом на 1 липня 2014 року по розміру загальних активів ПУМБ займав 10-е місце (35,798 млрд грн), банк "Ренесанс Капітал" - 87-е (1,409 млрд грн) серед 173 діючих у країні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!