Бізнес Туреччини готовий вкласти в Україну мільярди, але за певних умов

Понеділок, 20 жовтня 2014, 20:47

Інвестиції турецького бізнесу в Україні можуть становити кілька мільярдів доларів за умови викорінення корупції в Україні, спрощення законодавчих процедур і створення спеціальних технопарків, в яких формуються комфортні умови для інвесторів.

Про це журналістам сказав голова правління Союзу підприємців Туреччини та України Расім Бекмезджі, передає УНІАН.

"На сьогодні члени нашої організації вже інвестували в Україну більш як 300 млн доларів", - сказав Бекмезджі.

"Це приватні проекти, без участі держави. За умови, що Україна продовжуватиме реформи для поліпшення бізнес-клімату, для підвищення добробуту, щоб іноземні бізнесмени розуміли, як тут працювати і що тут відбувається, цю цифру можна помножити в 10 разів і більше", - додав він.

Бекмезджі наголосив, що головні проблеми в Україні - це корупція, недосконалість законодавства та відсутність спеціальних бізнес-зон, які є в інших країнах.

"Що таке технопарк - це такий маленький мікроорганізм, який дає змогу одужати всьому організму", - зазначив підприємець, додавши, що якщо Україна не зупинить перетворень, то інвестиції підуть в найрізноманітніші сфери економіки.

"Й інвестори прийдуть не тільки з Туреччини. Інвестор прийде з Європи, США, Японії, Китаю", - резюмував Бекмезджі.

Туреччина є одним з ключових торговельних партнерів України, з яким наша країна веде переговори про формування зони вільної торгівлі. Товарооборот між країнами становить близько 6 млрд доларів на рік.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!