Тарифи на електроенергію для підігріву води та опалення можуть знизити на третину

Понеділок, 20 жовтня 2014, 17:34

Кабінет міністрів рекомендував Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, зменшити на 30% тариф на електроенергію споживачам, які відмовилися використовувати природний газ для підігріву води і опалення.

Відповідна ініціатива міститься в постанові Кабміну від 16 жовтня.

Згідно з документом, уряд пропонує НКРЕКП встановити коефіцієнт 0,7 як до звичайного тарифу для споживачів другого класу, так і до диференційованих за часом доби тарифам.

При цьому споживач має забезпечити окремий облік електроенергії, що використовується для опалення і підігріву води.

Крім того, уряд пропонує НКРЕКП встановити тариф на електроенергію для населення, що використовує електроопалювальні установки, на рівні 23,7 копійки за кВт/год.

При цьому максимальний обсяг електроенергії, що відпускається за такою ціною, обмежується 5 тисячами кВт/год. на місяць.

Також у документі відзначається, що НКРЕКП має розробити порядок компенсації втрат обласним енергозабезпечуючим компаніям, пов'язаних із постачанням електроенергії за пільговою ціною.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів ставить завдання перед промисловими споживачами і підприємствами теплокомуненерго скоротити використання природного газу в опалювальний сезон 2014-2015 років на 30%, а для бюджетних організацій - на 10%.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!