Путін пообіцяв підтримку компаніям, які потрапили під санкції

Четвер, 2 жовтня 2014, 13:51

Росія має намір надавати підтримку тим секторам і компаніям, які потрапили під санкції, і буде активізувати співпрацю з закордонними інвестфондами і банками. 

Про це заявив президент РФ Володимир Путін, пише "Прайм".

"В оновленні економіки та інфраструктури ми маємо намір використовувати як власні фінансові ресурси і джерела, так і активізувати співпрацю з інвестиційними фондами, банками з інших держав", - заявив він.

Путін зазначив, що "довіра серйозних фінансових структур до Росії не знижується".

За його словами, це видно по роботі Російського фонду прямих інвестицій.

"В спільні інвестиційні платформи вже залучено близько 15 млрд доларів", - нагадав він. Президент особливо відзначив активну роботу партнерів з країн Азії та Близького Сходу.

"У проекті бюджету на майбутні три роки передбачені кошти на докапіталізацію РФПИ", - повідомив глава держави.

"Поповнення ресурсів фонду буде проведено в 2016-2017 роках", - сказав Путін.

"РФПИ повинен бути докапіталізований до запланованого рівня, що дозволить фонду серйозно розширити лінійку проектів", - підкреслив він.

Президент нагадав, що в майбутній період поповняться також ресурси Зовнішекономбанку.

"Починаючи з поточного року, в його статутний капітал буде спрямовуватися не менше 30 млрд рублів", - сказав він, додавши, що відповідні кошти передбачені.

"Для збереження масштабів участі Зовнішекономбанку в національній економіці йому буде забезпечений необхідний обсяг ліквідності", - заявив Путін.

"Держава готова надавати підтримку тим секторам і компаніям, які потрапили під безпосередню дію санкцій, в тому числі, взяти участь у збільшенні капіталу російських банків", - підкреслив президент.

Нагадаємо, в середині вересня в офіційному журналі ЄС були опубліковані нові санкції проти Росії.

Вони передбачають скорочення строків надання ліквідності найбільшим російським банкам з державною участю - Сбербанку, ВТБ, ВЕБ, Газпромбанку і Россельхозбанку - з 90 до 30 днів, а також поширюють це обмеження на компанії "Роснефть", "Транснефть", "Газпром нафта", "Уралвагонзавод", "Оборонпром" і Об'єднану авіабудівну корпорацію (ОАК).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!