Яценюк пропонує компенсувати аграріям половину відсотків за кредитами

П'ятниця, 17 жовтня 2014, 20:47

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає за необхідне запровадити, як допомогу аграріям, програму часткової компенсації з бюджету відсоткових ставок за кредитами.

Про це глава уряду сказав у п’ятницю, 17 жовтня, під час зустрічі з виробниками сільськогосподарської продукції Полтавської області, передає прес-служба уряду.

За його словами, це "найменш корумпований і найбільш ефективний механізм" - "щоб держава компенсувала, в залежності від нашого ресурсу, наприклад, 50% загальної відсоткової ставки".

Глава уряду також повідомив, що в рамках роботи уряду та Національного банку ставиться завдання компенсації процентної ставки і надання гривневих кредитів для аграрного сектору: "Щоб не заганяти аграрний сектор в доларову залежність і давати можливість людям працювати, платити менше процентів і отримувати кредитні ресурси на довші терміни", - заявив він.

Яценюк зазначив, що внутрішні та експортні ціни на сільгосппродукцію безпосередньо прив’язані до ключової біржі - Чиказької біржі, на якій проходить 75% всіх товарних аграрних оборудок: "Якщо біржа падає, у нас об'єктивно так само падає ціна, і навпаки".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!