"Укртрансгаз" відписав 41 мільйон на перевірку газосховищ

Середа, 1 жовтня 2014, 11:31

ПАТ "Укртрансгаз" за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Надра Промислова Геофізика" на здійснення промислово-геофізичних робіт в свердловинах підземних газосховищ за 40,95 мільйона гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" із посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається, йдеться про регламентні дослідження та дослідження, які проводяться під час виконання капітального ремонту свердловин.

"Призначення регламентних досліджень  визначення та уточнення геолого-фізичних параметрів пластів–колекторів. Загалом такі роботи проводитимуть на 201 свердловині, з них 78 - з гілки "Львівтрансгазу", 43 - "Київтрансгаз", 22 - "Харківтрансгаз", 12 -"Прикарпаттрансгаз", і решта 46 - "Донбастрансгаз", - пише видання.

Другий тип досліджень - це вивчення технічного стану свердловини та цементного каменю, герметичності заколонного простору свердловини. Ці роботи проводитимуть на 38 свердловинах, з них 22 Львівські, 5 - Київські, 6 - Харківські й решта 5 - Донбас.

"Надра Промислова Геофізика" займається геологорозвідувальними роботами від вивчення надр до пошуків, розвідки та освоєння родовищ, надає супровід видобутку нафти і газу, рудних і нерудних корисних копалин, а також підземних вод.

Власність фірми заведена на "Nadra group public company limited" з Кіпру, раду директорів очолює Павло Загороднюк.

Єдиним конкурентом було державне "Полтавське управління геофізичних робіт", яке програло з різницею в 40 тисяч або 0,1%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!