Євробанк припинив обслуговування рахунку компанії олігархів Ротенбергів

Субота, 27 вересня 2014, 11:16

Европейский банк Nordea припинив обслуговування фінських рахунків компанії Longvic Capital, яка належить сім'ї російських бізнесменів Ротенбергів.

Про це повідомляє телеканал MTV3, пише "Лента.ру".

Обслуговування рахунків Longvic Capital, якій належать готель і конференц-центр в Кіркконуммі, припинено через потрапляння братів Аркадія і Бориса Ротенбергів під санкції Заходу, хоча самою компанією управляє син Бориса, Роман Ротенберг.

Оскільки рахунок Longvic Capital не заморожений, гроші можуть бути переведені в інший банк.

Раніше газета Corrierre della sera повідомила про арешт в Італії власності Аркадія Ротенберга.

За даними видання, арешт був накладений на віллу бізнесмена на Сардинії, елітний готель в Римі та іншу нерухомість в регіоні Лаціо.

Крім того, цей захід торкнувся акцій і банківських рахунків Ротенберга.

У список нерухомості, за даними видання, крім готелю в Римі, входить квартира в Кальярі, вілла в місті Вілласіміус, вілла в Тарквинии, дві вілли в Арзакене. Всього заарештовано активів і майна на суму 30 мільйонів євро.

Арешт на власність бізнесмена, за інформацією газети, був накладений у зв'язку з рішенням Євросоюзу про санкції проти Росії, а також відповідно до "заходів, передбачених для запобігання, стримування та припинення фінансування тероризму та діяльності країн, які загрожують міжнародному миру і безпеки".

Сам Аркадій Ротенберг назвав рішення італійської влади "абсурдним і нелегітимним" кроком.

Нагадаємо, адміністрація США 28 квітня ввела санкції проти 17 компаній, включаючи підконтрольний Ротенберг СМП Банк і його дочірню структуру ІнвестКапіталБанк.

Наприкінці липня Аркадій Ротенберг потрапив до чорного списку Євросоюзу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!