Австралія виділить Україні мільйон доларів допомоги

Середа, 10 вересня 2014, 16:49

Уряд Австралії готовий виділити 1 мільйон доларів на гуманітарну допомогу для України через Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

Про це заявив прем'єр-міністром Австралії Тоні Ебботт, під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенко, повідомляє прес-служба президента.

Як зазначається, прем'єр-міністр Австралії високо оцінив дії президента України щодо втілення Мирного плану та його зусилля для запровадження режиму припинення вогню.

Ебботт ще раз подякував за дії України під час подолання наслідків трагедії зі збитим літаком МН17.

Він повідомив, що австралійський уряд готовий виділити мільйон доларів на гуманітарну допомогу для України через Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

"Австралія розгляне можливість поглиблення військово-технічного співробітництва і, як перший етап, направить в Україну партію військового спорядження та засобів утеплення. Також Австралія готова розпочати програми з навчання, тренування і оснащення українських військовослужбовців", - повідомив Ебботт.

Також зазначається, що прем’єр-міністр Австралії висловив намір відвідати Україну з офіційним візитом.

Він поінформував, що, згідно із попередньою домовленістю, Австралія відкриває Посольство у Києві, яке розпочне роботу вже найближчим часом.

"Це дозволить спростити отримання громадянами України консульських послуг, і тепер українці зможуть легше подорожувати до Австралії", - повідомляє прес-служба.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua