Світовий банк виділить Україні другу позику на початку 2015 року

Середа, 10 вересня 2014, 13:24

Місія Світового банку розпочала роботу з обговорення другої позики на політику розвитку фінансового сектора, надання якої заплановано на перший квартал наступного року.

Про це повідомила прес-служба НБУ, з посиланням на зустріч керівництва Нацбанку з представниками місії.

Під час зустрічі голова НБУ Валерія Гонтарева поінформувала представників місії Світового банку про першочергові заходи регулятора щодо стабілізації банківської системи та необхідність проведення структурних реформ.

Сторони також обговорили попередні результати діагностичного обстеження та програми капіталізації і плани реструктуризації 15 найбільших за розміром активів банків України, а також хід діагностичного обстеження наступних 20 найбільших банків.

Керівник місії Світового банку Рінку Чандра висловив сподівання, що під час роботи місії відбудуться конструктивні й плідні зустрічі з представниками українського центрального банку.

Чандра зазначив, що представники місії мають намір детально обговорити заходи, спрямовані на поліпшення системи кредитної інформації та нормативно-правової бази для зменшення частини негативно класифікованих кредитів у банках.

Нагадаємо, 8 вересня отримала 500 млн дол. кредиту від Світового банку на підтримку реформ у фінансовому секторі.

Світовий банк розглядає можливість збільшення обсягу фіндопомоги українському банківському сектору на 500 млн доларів - до 1 млрд доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua