Порошенко переконаний, що Україна зможе провести Євробаскет-2017

Понеділок, 7 липня 2014, 19:08

Президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом Федерації баскетболу Європи Тургаєм Демірелем.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Глава держави подякував за позицію федерації щодо перенесення Чемпіонату Європи з баскетболу, який мав відбутися в Україні у 2015 році, на 2017 рік.

"Дякую, що з розумінням поставилися до пропозиції України перенести проведення Євробаскету. Весь світ демонструє солідарність з Україною у цих надзвичайно важких умовах, тому що фактично зараз ми боремось за нашу незалежність", - сказав він.

Порошенко висловив переконання, що ситуація на Донбасі змінюється. Згідно останніх соціологічних досліджень, переважна більшість населення Донецької та Луганської областей підтримує ідею єдності України. "Підтримка людей в серці Донбасу дуже допомагає", - констатував президент.

Цей факт дає можливість сподіватися на досягнення миру і стабільності вже за кілька місяців, додав Глава держави, що дозволить не скасовувати Євробаскет, а перенести.

Президент ФІБА Європа, у свою чергу, зазначив, що його організація з розумінням поставилася до подій в Україні.

За його словами, для проведення чемпіонату такого рівня важливим є "питання безпеки, стабільності і належної інфраструктури".

Порошенко висловив сподівання, що в 2017 році Україна зможе забезпечити проведення чемпіонату і всі належні умови. Він зазначив, що Україна вже має позитивний досвід проведення масштабних спортивних заходів, зокрема - Євро-2012.

На думку Глави держави, цей чемпіонат продемонстрував не лише солідарність із Польщею, яка була співорганізатором, але і єдність всередині України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!