Первинний ринок комерційних авто скоротився

Понеділок, 7 липня 2014, 17:11

Червневі продажі комерційних автомобілів по відношенню до торішнього показника скоротилися на 45%.

Про це повідомляє прес-служба "Укравтопрому".

Як наголошується, на первинному ринку комерційних автомобілів у травні було зареєстровано 2,925 тисяч, а в червні в 2,3 рази більше - 6,685 тисяч одиниць.

Первинні реєстрації автобусів у червні становили 216 одиниць, що на 59% більше показника травня, коли було зареєстровано 136 автобусів всіх класів і типів.

"Червневі продажі комерційних автомобілів по відношенню до торішнього показника скоротилися на 45%, ринок автобусів щодо червня 2013 впав удвічі", - йдеться в повідомленні.

Первинні реєстрації нових комерційних автомобілів в червні становили 429 одиниць, що на 12% більше ніж у травні, але на 69% менше ніж у червні минулого року.

Лідером у цьому сегменті є Volkswagen - 75 авто в травні забезпечили марці 20% ринку, а 104 зареєстрованих автомобіля в червні відповідає 24% від загальної кількості.

"Збільшивши травневий показник на 5 автомобілів, в червні вийшла на друге місце з четвертого марка Fiat. Також в п'ятірці лідерів травня і червня знаходяться автомобілі марок ГАЗ, Renault і Ford", - повідомляє прес-служба.

Також наголошується, що первинний ринок нових автобусів за підсумками червня становив 163 одиниці, що на 52% більше показника травня, але менше результату червня минулого року на 35%. У першому рядку рейтингу марка Peugeot - в основному це автомобілі швидкої допомоги на базі мікроавтобусів.

"На другому місці автобуси Ataman черкаського заводу. На третє місце вийшли мікроавтобуси ГАЗ - їх первинні реєстрації зросли переважно за рахунок авто швидкої допомоги. Четвертий і п'ятий рядки з кількістю по 11 одиниць зайняли автобуси Еталон і I-Van", - йдеться в повідомленні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!