Банк Лагуна спростовує обвинувачення в банкрутстві

Понеділок, 7 липня 2014, 10:52

"Дельта Банк" офіційно спростовує заяви про банкрутство банку, проблеми з ліквідністю або запровадження тимчасової адміністрації.

Про це повідомляється на сайті банку, пише "УНІАН".

"Всі заяви на ці теми не мають під собою жодних підстав. "Дельта Банк" стабільний і веде прибуткову діяльність - прибуток за травень 2014 року становить 40,4 мільйона гривень, а з початку року - 141,7 мільйона гривень. Прибутковими були всі місяці роботи банку в 2014 році", - йдеться в повідомленні.

Також банк нагадав, що 29 квітня збільшив статутний капітал на 60% - до 3,7 млрд гривень, і повідомив, що у зв'язку з цим 3 липня Національний банк України затвердив статут банку в новій редакції.

У повідомленні підкреслюється, що банк безперебійно обслуговує клієнтів і активно інвестує у розвиток нових послуг і сервісів, всі відділення працюють у штатному режимі, в усіх банкоматах доступна готівка.

Також повідомляється, що банк включено до переліку банків-агентів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на 2014-2015 роки для здійснення виплат гарантованих сум компенсації вкладникам банків, що ліквідуються.

За інформацією банку, його мажоритарний акціонер Микола Лагун регулярно відвідує збори правління банку і бере активну участь у його життєдіяльності.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!