Мінфін запропонував 8 варіантів заміщення імпортованого газу

П'ятниця, 4 липня 2014, 11:09

Міністерством фінансів спільно із заінтересованими міністерствами та відомствами опрацьовано можливі варіанти заміщення імпортованого природного газу іншими видами палива та енергії.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Як зазначається, кожен із запропонованих напрямів може бути розвинуто за умови його доцільності застосування в конкретному регіоні України.

Всього підготовлено 8 варіантів, кожен з яких має як переваги так і недоліки при його реалізації: біопаливо; синтез-газ; збільшення власного видобутку палива; водовугільне паливо, тобто створення вугільних сумішей; використання електроенергії в нічний час для акумуляції тепла; LNG термінал, синтез-газ SG - газ для хімічної промисловості; синтетичний природний газ SNG.

"Оскільки жоден напрям скорочення споживання імпортованого природного газу не можливо розвивати в Україні за відсутності реальних проектів, Мінфіном запропоновано створити відповідну робочу групу, очолювану Мінрегіоном", - йдеться у повідомленні.

Серед основних завдань робочої групи - пошук реальних проектів, направлених на заміщення імпортованого природного газу, які можуть претендувати на державну підтримку.

"Пріоритетними мають бути проекти, спрямовані на заміщення імпортованого природного газу при виробництві тепла населенню, оскільки саме в сфері теплопостачання держава здійснює подвійне субсидування", - повідомляє прес-служба.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!