Ebay випускає облігації на 3,5 мільярда доларів

Субота, 26 липня 2014, 14:30

Інтернет-аукціон Ebay випускає облігаційний займ на 3,5 млрд доларів, необхідний компанії для фінансування операційної діяльності компанії, а також розрахунків за короткостроковими зобов'язаннями.

Про це пише CyberSecurity.ru.

Продаж бондів закриється у понеділок, причому західна преса відзначає, що цей процес йде на тлі того, як компанія обговорює переклад приблизно 9 млрд доларів за межі США.

У квітні цього року Ebay заявила про подібні плани, додавши, що кошти за межами США необхідні їй для реалізації покупок за межами США.

Генеральний директор компанії Джон Донахью минулого тижня під час анонсу квартальних підсумків сказав, що гострої потреби в грошах у Ebay немає, так само як і великих операцій за межами США.

Однак він не виключив, що останні можуть з'явитися. За підсумками другого кварталу компанія показала прибуток у розмірі 676 млн доларів, що на 5,6% вище, ніж роком раніше.

Перший дебетовий транш по облігаціях очікується до погашення в 2017 році, його розмір становить 450 млн доларів, решта виплати - в 2024 році.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!