Агрохолдинг Косюка збільшив продажі курятини на 23%

Вівторок, 15 липня 2014, 09:47

Агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" в квітні-червні 2014 року продав третім особам 139,72 тисяч тонн курячого м'яса, що на 23% більше, ніж у квітні-червні 2013 року.

Згідно прес-релізу МХП у вівторок, продажі за підсумками першого півріччя також зросли на 23% - до 251,99 тисяч тонн.

Внутрішній попит на куряче м'ясо залишався високим, а обсяги внутрішніх продажів МХП в другому кварталі збільшилися більш ніж на 30% в річному численні.

У другому кварталі 2014 року обсяг експорту курячого м'яса становив 27,19 тисяч тонн, що трохи нижче в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За цей період торік МХП досяг максимуму обсягів експорту до Митного союзу, близько 20 тисяч тонн.

Але на початку лютого Митний союз заборонив поставки, результатом чого стало незначне скорочення експортних продажів. Компанія відзначає, що успішно змогла налагодити і перенаправляє експорт до країн Близького Сходу, Північної Африки і деяких країни СНД.

Отже, протягом першої половини 2014 року експорт птиці збільшився на 4% і досяг 57,56 тисяч тонн. МХП продовжує вивчати нові можливості для бізнесу в країнах Азії, Близького Сходу та Африки для нарощування обсягів експорту курячого м'яса в цих регіонах.

Зростання ціни на курятину пов'язане переважно з ростом ціни на внутрішньому ринку в другому кварталі на 4% в річному численні, а також позитивним впливом від девальвації української гривні, оскільки експортні ціни номіновані в доларах.

Як повідомлялося, в 2013 році МХП наростив виробництво курятини на 17% порівняно з 2012 - до 472,8 тисяч тонн.

Експорт м'яса птиці зріс більш ніж у два рази - до 123 тисяч тонн. Земельний банк агрохолдингу до кінця 2013 року становив 360 тисяч га, в тому числі 40 тисяч га - в Росії.

Як відомо, власником агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" є український мільярдер Юрій Косюк.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!