Головою наглядової ради Аграрного фонду призначено Дикуна

П'ятниця, 11 липня 2014, 19:43

Кабінет міністрів затвердив склад спостережної ради Аграрного фонду.

Про це йдеться у розпорядженні уряду № 637-р.

Згідно з документом, головою спостережної ради Аграрного фонду призначено заступника міністра аграрної політики і продовольства Андрія Дикуна.

Членами спостережної ради стали директор департаменту фінансово-кредитної політики і бухгалтерського обліку Мінагропроду Баграт Ахіджанов, заступник керівника апарату прем'єр-міністра України Роман Греба, заступник директора департаменту фінансів виробничої сфери Мінфіну Анатолій Данілишин, заступник голови правління "Ощадбанку" Ірина Земцова.

Крім того, до спостережної ради увійшли директор департаменту відносин власності Мінекономрозвитку Олександр Максимов і начальник відділу з питань приватизації підприємств агропромислового комплексу управління з питань реформування власності департаменту планування процесів приватизації та реформування власності Фонду державного майна Максим Матвєєв.

Як повідомлялося, у квітні 2013 року Кабінет міністрів прийняв рішення про перетворення бюджетної організації Аграрний фонд на ПАТ "Аграрний фонд" і постановив сформувати з державних облігацій капітал фонду в розмірі 5 млрд гривень.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!