"Метінвест" Ахметова відкриває торговельне представництво в Румунії

Вівторок, 1 липня 2014, 20:48

Група "Метінвест", міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна компанія, створила торговельне представництво в Румунії - Metinvest Carpathia SRL.

Про це йдеться у прес-релізі групи.

Як зазначається, діяльність представництва спрямована на зміцнення співпраці з румунськими покупцями сталевого прокату виробництва "Метінвесту" та надання їм оперативного та ефективного сервісу.

"Ми послідовно рухаємося назустріч нашим клієнтам у Східній Європі та на інших ключових ринках, відбудовуючи і зміцнюючи нашу мережу дистрибуції, а також розвиваючи всі аспекти торговельного партнерства", - заявив директор з продажу групи "Метінвест" Дмитро Ніколаєнко.

"Ми сфокусовані на тому, щоб повністю задовольняти потреби наших покупців, надаючи їм зрозумілі та зручні схеми роботи, максимально широкий асортимент продукції, повноцінну технічну підтримку, комерційний сервіс і зручну логістику. Наша мета - стати кращим постачальником сталевого прокату для його споживачів", - додав він.

Група "Метінвест" - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюзі створення вартості, від видобутку залізорудної сировини і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група українського бізнесмена Ріната Ахметова СКМ (71,25%) і група компаній СМАРТ (23,75%) на чолі з Вадимом Новинським.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!